اردوان رحیمی دستیار  رشیدپور در برنامه «حالا خورشید»  درباره وضعیت فعلی رضا رشیدپور که صبح امروز ۶ بهمن در برنامه زنده از هوش رفت، گفت: وی هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است ولی حال عمومی اش خوب است.

رحیمی درباره اینکه رشیدپور تا چه زمانی باید بستری باشد، بیان کرد: ابتدا قرار بود بعد از معاینه مرخص شود ولی پزشکان می گویند بهتر است تا ۴۸ ساعت در بیمارستان بماند. البته او اکنون حرف می زند و همانطور که گفته شد وضع عمومی اش خوب است.

وی درباره پخش برنامه «حالا خورشید» برای فردا هفتم بهمن اظهار کرد: پزشکان اگر هم زودتر رشیدپور را مرخص کنند، گفته اند که باید استراحت کند و فردا نمی تواند برنامه را اجرا کند.

گفتگوی تلفنی با شبکه خبر

رضا رشیدپور در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر افزود: صبح امروز اوضاع مساعدی از لحاظ جسمانی نداشتم و در برنامه زنده حالم بد شد.
وی گفت: در یک ساعت گذشته تاکنون بسیاری از مردم جویای احوال من بودند و من شرمنده مردم هستم.
رشیدپور افزود: هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری هستم و به دلیل احترام به بینندگان روی خط تلفنی حاضر شدم.
وی در پایان در مورد شایعات منتشر شده مبنی بر مشکل قلبی گفت: پزشکان در حال بررسی وضع جسمانی من هستند و گفتند: حمله عصبی بوده است که بر روی قلب تأثیر گذاشت و هم اکنون مشغول آزمایش ها و اکو و سی تی اسکن هستم.

گفتگوی تصویری بر روی تخت بیمارستان

رضا رشیدپور که صبح امروز در پخش زنده برنامه حالا خورشید از حال رفت و به بیمارستان منتقل شد در ویدئوی زیر از آخرین وضعیت خود و نظر پزشکان می‌گوید.

 

2 دیدگاه

 1. عبدالله خیرخواه گفت:

  با سلام
  چون بخش ارتباط با ما را در سایت پیدا نکردم در این قسمت مطلبی را به اطلاع شما می رسانم :
  در ابتدا لازم می دانم بابت عذرخواهی آقای رشیدپور برای مطلبی که به رئیس جمهور دهم در مصاحبه با آقای شجونی داده بود تشکر نمایم – این کار ایشان علاوه بر عذرخواهی از شخص و گروهی خاص باعث تقویت روحیه عذرخواهی در جامعه می شود مجددا از ایشان تشکر می شود نکته بعد اینکه می دانیم که مجری باید کاملا بی طرفانه برنامه را اجرا نماید اما به وضوح مشخص بود در همان برنامه آقای رشیدپور این مهم را رعایت نمی کردند به عنوان مثال در همین بخش از برنامه که میهمان برنامه به انتقاد از عدم نقد پذیری رئیس جمهور یازدهم پرداخته بود مجری محترم در قالب دفاع از آقای روحانی به ذکر نقاط ضعف آقای احمدی نژاد پرداخت که کاملا مشخص است اصل بی طرفی رعایت نشده است . انتقاد از یک شخص دلیل بر بی نقصی شخص دیگر نیست همچنانکه میهمان برنامه برخی از رفتار رئیس جمهور دهم را نادرست عنوان نمود . به هر حال از آنجائیکه آقای رشیدپور مقید به رعایت حق الناس هستند که بسیار بسیار خوب و بلکه بر همه ما رعایت آن واجب است خوب است همه جوانب امور را در زندگی مراعات نمائیم تا علی الخصوص افرادی مانند مجریان برنامه ها که مخاطبان زیادی دارند و باید برای آنان الگو باشند دچار نواقصی در کارمان نباشیم چه برسد به اینکه خدای نکرده بدون تحقیق مطلب نادرستی را به شخصی نسبت دهیم که جبران آن بسیار بسیار مشکل و گاها غیر ممکن است . با تشکر

 2. حسام گفت:

  سلام آقای رشید پور از شما در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه تهران در تاریخ سوم خرداد ماه دعوت به عمل می آید تا مجری گری این مراسم را به عهده بگیرید
  حضور شما در این مراسم باعث افتخار ما هست منتظر جوابتان خواهم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *